Makita akumulatorski udarni ključ TW140DSME
Ovaj artikal je trenutno rasprodat
Standardno vreme isporuke je 3-5 radnih dana.
Cenovnik dostave:
masa pošiljke - cena isporuke u rsd
do 20 kg - 590 rsd - za uplatu unapred
do 20 kg - 690 rsd - za plaćanje pouzećem
20 - 50kg - 1190 rsd - za uplatu unapred
20 - 50kg - 1390 rsd - za plaćanje pouzećem
50 - 70kg -2590 rsd - za uplatu unapred
50 - 70kg -2790 rsd - za plaćanje pouzećem
70 - 100 kg - 3290 rsd
Preko 100 kg svaki dodatni kg se naplaćuje 48.94 rsd
Evo uputstva
1.Odaberite proizvode i idite na kasu
2.Popunite svoje podatke za isporuku
3.Izaberite opciju plaćanja - Plaćanje unapred (karticama, na bankovni račun ili QR kodom).
4. Kliknete na Naručujem
5.Kliknete na dugme Plaćanje platnom karticom
7.Unesite podatke svoje Banca Intesa kartice: broj kartice, datum važenja kartice i CVV broj
8.Kada unesete podatke svoje Banca Intesa kartice, pojaviće se polje za izbor broja rata
9.Odaberite broj rata (maksimalno 6)
Akumulatorski udarni ključ Makita TW140DSME
Karakteristike:
Napon akumulatora 10,8 V.
Kapacitet akumulatora 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah.
Tip akumulatora Liion.
Broj obrtaja 0 - 2.600 min 1.
Broj udaraca 0 - 3.200 min 1.
Standardni vijci M8 M16.
Visoko zatezni vijci M6 M12.
Prihvat alata 9,5 mm.
Prihvat alata 3/8 ".
Maks. obrtni moment 140 Nm.
Buka: zvučni pritisak 94 dB(A).
Buka: zvučna snaga 105 dB(A).
Buka: odstupanje (K) 3 dB(A).
Vibracije: udarno pritezanje 8,5 m/s².
Lagan, vrlo velike udarne snage.
Kompaktna i lagana konstrukcija.
Ergonomski dizajnirana drška, sa gumiranim rukohvatom.
Dimenzije:
161 x 66 x 224 mm