Daewoo usisivač za pepeo DAAVC1200-20L
  • Daewoo usisivač za pepeo DAAVC1200-20L-1
  • Daewoo usisivač za pepeo DAAVC1200-20L-2
  • Daewoo usisivač za pepeo DAAVC1200-20LDaewoo usisivač za pepeo DAAVC1200-20L
  • 7440.00 RSD
    Ovaj artikal je trenutno rasprodat
    Trudimo se da stanje magacina bude uvek ažurno.
    Standardno vreme isporuke je 3-5 radnih dana.
    Troškovi isporuke se naplaćuju i nisu uračunati u cenu proizvoda.
    Cenovnik dostave:
    masa pošiljke - cena isporuke u rsd
    do 20 kg - 590 rsd - za uplatu unapred
    do 20 kg - 690 rsd - za plaćanje pouzećem
    20 - 50kg - 1190 rsd - za uplatu unapred
    20 - 50kg - 1390 rsd - za plaćanje pouzećem
    50 - 70kg -2590 rsd - za uplatu unapred
    50 - 70kg -2790 rsd - za plaćanje pouzećem
    70 - 100 kg - 3290 rsd
    Preko 100 kg svaki dodatni kg se naplaćuje 48.94 rsd
    Ime proizvoda: Daewoo usisivač za pepeo DAAVC1200-20L
    Šifra proizvoda: DAAVC1200-20L
    Uvoznik: SIM
    Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača.
    Usisivač za pepeo Daewoo DAAVC1200-20L
    KARAKTERISTIKE:
    Aparat za čišćenje pepela sa zapreminom posude od 20 l
    Usisavač pepela od 1200 W može uspešno da obrađuje pepeo i druge veće ostatke iz procesa sagorevanja u kaminu. Zapremina posude je 20 litara, dužina kabla 3 m.
    Pogodno je i jednostavno rešenje za čišćenje kamina.
    Tehnički parametri:
    Napon: 230 V ~ 50Hz
    Maksimalna snaga: 1200 W
    Nazivna snaga: 1100 V