Bahco makaze za višeslojne cevi 26mm 412-26-MULTI
  • Bahco makaze za višeslojne cevi 26mm 412-26-MULTI-1
  • Bahco makaze za višeslojne cevi 26mm 412-26-MULTI-2
  • Bahco makaze za višeslojne cevi 26mm 412-26-MULTI-3
  • Bahco makaze za višeslojne cevi 26mm 412-26-MULTI-4
  • Bahco makaze za višeslojne cevi 26mm 412-26-MULTI-5
  • Bahco makaze za višeslojne cevi 26mm 412-26-MULTIBahco makaze za višeslojne cevi 26mm 412-26-MULTI
  • 8547.00 RSD 5383.00 RSD
    Ovaj artikal je trenutno rasprodat
    Trudimo se da stanje magacina bude uvek ažurno.
    Standardno vreme isporuke je 3-5 radnih dana.
    Troškovi isporuke se naplaćuju i nisu uračunati u cenu proizvoda.
    Cenovnik dostave:
    masa pošiljke - cena isporuke u rsd
    do 20 kg - 590 rsd - za uplatu unapred
    do 20 kg - 690 rsd - za plaćanje pouzećem
    20 - 50kg - 1190 rsd - za uplatu unapred
    20 - 50kg - 1390 rsd - za plaćanje pouzećem
    50 - 70kg -2590 rsd - za uplatu unapred
    50 - 70kg -2790 rsd - za plaćanje pouzećem
    70 - 100 kg - 3290 rsd
    Preko 100 kg svaki dodatni kg se naplaćuje 48.94 rsd
    Ime proizvoda: Bahco makaze za višeslojne cevi 26mm 412-26-MULTI
    Šifra proizvoda: 412-26-MULTI
    Uvoznik: Vermax-alati d.o.o.
    Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača.
    Makaze za višeslojne cevi 26mm Bahco 412-26-MULTI
    Za višeslojne cevi
    Gumeni rukohvat sa sistemom protiv udara
    Twist-cut sistem - 4 valjka sa iglastim ležajevima koji pomažu okretanju cevi tokom sečenja
    Sistem za zaključavanje sa jednom rukom
    Integrisani sistem za rezanje rebraste zaštite
    Sečiva sa 3 strane
    Sečivo sa posebnom geometrijom ivica i PTFE premazom
    Automatsko otpuštanje sečiva
    Maksimalni prečnik cevi 26 mm
    Dužina: 190 mm
    Širina: 58 mm
    Debljina: 28 mm
    Raspon čeljusti: Ø 26 mm