Hikoki akumulatorski set 18V KC18DA-WAZ
  • Hikoki akumulatorski set 18V KC18DA-WAZ-1
  • Hikoki akumulatorski set 18V KC18DA-WAZ-2
  • Hikoki akumulatorski set 18V KC18DA-WAZ-3
  • Hikoki akumulatorski set 18V KC18DA-WAZ-4
  • Hikoki akumulatorski set 18V KC18DA-WAZHikoki akumulatorski set 18V KC18DA-WAZ
  • 29857.00 RSD
    Ovaj proizvod možete platiti na rate karticom banke Intesa
    Trudimo se da stanje magacina bude uvek ažurno.
    Standardno vreme isporuke je 3-5 radnih dana.
    Troškovi isporuke se naplaćuju i nisu uračunati u cenu proizvoda.
    Cenovnik dostave:
    masa pošiljke - cena isporuke u rsd
    do 20 kg - 590 rsd - za uplatu unapred
    do 20 kg - 690 rsd - za plaćanje pouzećem
    20 - 50kg - 1190 rsd - za uplatu unapred
    20 - 50kg - 1390 rsd - za plaćanje pouzećem
    50 - 70kg -2590 rsd - za uplatu unapred
    50 - 70kg -2790 rsd - za plaćanje pouzećem
    70 - 100 kg - 3290 rsd
    Preko 100 kg svaki dodatni kg se naplaćuje 48.94 rsd
    Ime proizvoda: Hikoki akumulatorski set 18V KC18DA-WAZ
    Šifra proizvoda: KC18DA-WAZ
    Uvoznik: Metabo Centar d.o.o.
    Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača.
    Evo uputstva
    1.Odaberite proizvode i idite na kasu
    2.Popunite svoje podatke za isporuku
    3.Izaberite opciju plaćanja - Plaćanje unapred (karticama, na bankovni račun ili QR kodom).
    4. Kliknete na Naručujem
    5.Kliknete na dugme Plaćanje platnom karticom
    7.Unesite podatke svoje Banca Intesa kartice: broj kartice, datum važenja kartice i CVV broj
    8.Kada unesete podatke svoje Banca Intesa kartice, pojaviće se polje za izbor broja rata
    9.Odaberite broj rata (maksimalno 6)
    Akumulatorski set 18V Hikoki KC18DA-WAZ
    Hikoki akumulatorski set 18V KC18DA-WAZ obuhvata sve što vam je potrebno za razne zadatke u radu.
    Akumulatorski set 18V Hikoki KC18DA-WAZ je idealan za majstore i DIY entuzijaste koji žele kvalitetne alatke za rad u kući ili na gradilištu.
    Karakteristike:
    Akumulatorska bušilica/zavrtač DS18DA:
    Napon akumulatora: 18 V.
    Obrtni moment, maks. (tvrdo/meko): 18 / 50 Nm.
    Raspon zatezanja stezne glave, min./maks.: 2,0 - 13 mm.
    Broj obrtaja: 0 - 350 / 0 - 1.400 min-1.
    Tip ćelija: Litijum-jonski akumulator.
    Prečnik burgije:
    Prečnik bušenja u drvetu, maks. 36 mm;
    Prečnik bušenja u čeliku, maks. 13 mm.
    Iver vijak: Ø 6 x 7,5 mm.
    Mašinski vijak: Ø 6 mm.
    Kompaktna i moćna šrafilica.
    Visok obrtni moment.
    Sa brzosteznom glavom.
    20 podesivih pozicija.
    Sa mekim rukohvatom.
    Poseduje LED osvetljenje.
    Akumulatorski udarni zavrtač WH18DA:
    Obrtni moment: 140 Nm.
    Napon akumulatora: 18 V.
    Prihvat: 1/4" unutrašnji šestougaoni.
    Kapacitet običnih vijaka: M5 - M14.
    Kapacitet visoko - tenzionih vijaka: M5 - M12.
    LED lampa: Da.
    Ergonomska ručka sa mekanim hvatom: Pruža udobnost pri upotrebi i sigurno rukovanje.
    Promenljiv broj obrtaja optimalnu kontrolu tokom rada: Omogućava precizno podešavanje brzine.
    Baterija BSL1820M:
    Napon: 18 V.