Hikoki akumulatorski set 18V KC18DA-WAZ
Standardno vreme isporuke je 3-5 radnih dana.
Cenovnik dostave:
masa pošiljke - cena isporuke u rsd
do 20 kg - 590 rsd - za uplatu unapred
do 20 kg - 690 rsd - za plaćanje pouzećem
20 - 50kg - 1190 rsd - za uplatu unapred
20 - 50kg - 1390 rsd - za plaćanje pouzećem
50 - 70kg -2590 rsd - za uplatu unapred
50 - 70kg -2790 rsd - za plaćanje pouzećem
70 - 100 kg - 3290 rsd
Preko 100 kg svaki dodatni kg se naplaćuje 48.94 rsd
Evo uputstva
1.Odaberite proizvode i idite na kasu
2.Popunite svoje podatke za isporuku
3.Izaberite opciju plaćanja - Plaćanje unapred (karticama, na bankovni račun ili QR kodom).
4. Kliknete na Naručujem
5.Kliknete na dugme Plaćanje platnom karticom
7.Unesite podatke svoje Banca Intesa kartice: broj kartice, datum važenja kartice i CVV broj
8.Kada unesete podatke svoje Banca Intesa kartice, pojaviće se polje za izbor broja rata
9.Odaberite broj rata (maksimalno 6)
Akumulatorski set 18V Hikoki KC18DA-WAZ
Hikoki akumulatorski set 18V KC18DA-WAZ obuhvata sve što vam je potrebno za razne zadatke u radu.
Akumulatorski set 18V Hikoki KC18DA-WAZ je idealan za majstore i DIY entuzijaste koji žele kvalitetne alatke za rad u kući ili na gradilištu.
Karakteristike:
Akumulatorska bušilica/zavrtač DS18DA:
Napon akumulatora: 18 V.
Obrtni moment, maks. (tvrdo/meko): 18 / 50 Nm.
Raspon zatezanja stezne glave, min./maks.: 2,0 - 13 mm.
Broj obrtaja: 0 - 350 / 0 - 1.400 min-1.
Tip ćelija: Litijum-jonski akumulator.
Prečnik burgije:
Prečnik bušenja u drvetu, maks. 36 mm;
Prečnik bušenja u čeliku, maks. 13 mm.
Iver vijak: Ø 6 x 7,5 mm.
Mašinski vijak: Ø 6 mm.
Kompaktna i moćna šrafilica.
Visok obrtni moment.
Sa brzosteznom glavom.
20 podesivih pozicija.
Sa mekim rukohvatom.
Poseduje LED osvetljenje.
Akumulatorski udarni zavrtač WH18DA:
Obrtni moment: 140 Nm.
Napon akumulatora: 18 V.
Prihvat: 1/4" unutrašnji šestougaoni.
Kapacitet običnih vijaka: M5 - M14.
Kapacitet visoko - tenzionih vijaka: M5 - M12.
LED lampa: Da.
Ergonomska ručka sa mekanim hvatom: Pruža udobnost pri upotrebi i sigurno rukovanje.
Promenljiv broj obrtaja optimalnu kontrolu tokom rada: Omogućava precizno podešavanje brzine.
Baterija BSL1820M:
Napon: 18 V.